Magazin

Casiera

București, Sector 5   |   Full time

Program: in ture, specifice Showroom-ului F64

Principalele responsabilitati ale postului:

  • asigura gestionarea operatiunilor de casa, plateste si incaseaza facturile clientilor; se asigura de corectitudinea monetarului zilnic;
  • acorda suport clientilor cu domiciliul non-UE;
  • intocmeste facturile de storno pentru produsele returnate si plateste clientilor contravaloarea acestora;
  • gestioneaza eventualele situatii neprevazute, tensionate/clienti dificili;
  • adopta un comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, atitudine, reguli de politete) in masura sa promoveze imaginea F64;
  • furnizeaza asistenta - raspuns, suport, indrumare - la alte cerinte ale clientului pe tot parcursul interactiunii, dar si colegilor, bazata pe un comportament si o atitudine profesionala, de calitate.

Cerinte candidat:

  • minim studii medii, constituie avantaj sudiile superioare;
  • experienta pe un post similar – lucrul cu numerar, case de marcat, pos-uri;
  • cunostinte bune limba engleza;
  • cunostinte bune operare PC - pachet Microsoft Office;
  • constituie avantaj: cursuri/traininguri in domeniul customer care;
  • fara antecedente penale;
  • disponibilitate de a lucra in ture, weekend.

Persoana care da dovada de:

  • orientare catre client si catre calitatea serviciului prestat;
  • abilitati de relationare si comunicare, abilitati numerice, gandire logica, memorie buna, atentie distributiva si atentie la detalii;
  • atitudine pozitiva si proactiva, empatie;
  • spontaneitate, capacitatea de a gestiona optim situatiile dificile/conflictuale, responsabilitate;
  • spirit de echipa, punctualitate, amabilitate, autocontrol;
  • buna dispozitie, prezenta agreabila, zambet;
  • disponibilitate pentru a lucra in ture, fara antecedente penale.

Ce iti oferim:

  • locatie centrala, mediu de lucru modern, competitiv, bazat pe solidaritate, prielnic invatarii si dezvoltarii unei cariere in domeniu;
  • oferta financiara atractiva, bonusari in functie de performanta, completate cu un pachet bogat de beneficii;
  • diverse programe de formare - dezvoltare (personala si profesionala);
  • preturi speciale pentru produsele si serviciile companiei noastre;
  • evolutie profesionala - in functie de rezultatele obtinute, poti accesa diferite trepte de evolutie in magazin/in companie.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying
Cover Letter

Aplicand pentru aceasta pozitie esti de acord ca datele tale sa fie salvate in baza noastra de date pentru oportunitati viitoare.

Datele tale sunt in siguranta si vor fi folosite numai in scopuri de recrutare. Nu vom partaja informatiile tale cu nici un alt partener. In cazul in care doresti, ne poti cere oricand sa stergem aceste date. Mai multe detalii privind politica de procesare a datelor poti citi aici.