Depozit Pantelimon, Ilfov (Bld. Biruintei)

Agent coletarie Depozit Pantelimon, Ilfov

Ilfov County, Pantelimon   |   Full Time

Program de lucru: 10.00-18.30, zilnic, L-V

Principalele responsabilitati ale postului:

- proceseaza zilnic toate comenzile facturate pentru a fi livrate pana in ora 18:30 firmelor de curierat.
- preda zilnic pana la ora 18:30 toate coletele catre curier astfel incat sa corespunda cu borderoul.
- participa activ la solicitările colegilor din departament, astfel incat activitatea zilnica sa nu fie afectata.
- informeaza saptamanal coordonatorul de depozit despre stocurile produselor consumabile in vederea achiziționarii.
- participa la inventarul anual sau inventarele spot realizate de coordonatorul de departament.
- mentine zilnic curatenia in spatiul alocat.
- respecta procedurile de lucru.

Cerinte candidat:
- studii medii;
- experienta de minim 1 an pe un post similar - avantaj, dar nu obligatoriu,
- persoana responsabila, punctuala, disciplinata, atenta la detalii, cu memorie vizuala;
- orientare catre calitatea serviciului prestat; capabil sa intretina o relatie de calitate cu partenerii F64 si colegii cu care interactioneaza; om de echipa
- usurinta si atentie in manipularea fizica si ordonarea produselor;
- fara antecedente penale.

Ce iti oferim:

  • mediu prietenos, competitiv; colectiv tanar si pasionat de domeniul in care activeaza;
  • oferta financiara atractiva, corelata cu performantele, bonusuri si beneficii diverse;
  • preturi speciale pentru produsele si serviciile companiei;
  • evolutie profesionala - in functie de rezultatele obtinute, poti accesa diferite trepte de evolutie in departament/in companie.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying
Scrisoare de intentie

Datele tale sunt in siguranta. Nu vom partaja aceste informatii cu niciun alt partener. La cererea ta, le putem sterge.