Marketing

Specialist cursuri si evenimente F64

Bucharest, Bucharest   |   Full Time
Principalele obiective ale postului, sarcini si responsabilitati:
  • Experienta in relationarea cu clientii, organizarea de cursuri sau evenimente, workshopuri, task-uri administrative (constituie avantaj);
  •  Abilitati foarte ︊︋︍︈︇︇︆︅︂︆︄︃︁︁︎︌︈︂︇︍︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎bune de comunicare si relationare interumana;
  • Gandire logica, structurata, memorie buna, atentie la detalii;
  • Abilitati de indentificare, analiza si solutionare rapida a solicitarilor cu care se confrunta;
  • Capacitatea de a planifica succesiunea activitatilor pentru a le incadra in termenele stricte de finalizare;
  • Fire ordonata si organizata, punctualitate, empatie, receptivitate la solicitarile clientilor si colegilor;
  • Buna dispozitie, optimism, zambet;
  • Cunostinte bune (scris si vorbit) - limba romana; vocabular dezvoltat; cunostinte limba engleza;
  • Cunostinte bune operare MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Cunostinte despre fotografie (constituie avantaj).

Cerinte candidat:
  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare interumana;

Ce iti oferim:
  • locatie centrala a sediului F64, mediu de lucru modern, competitiv, bazat pe solidaritate, prielnic invatarii si dezvoltarii unei cariere in domeniu; posibilitate de telemunca si program flexibil;
  • oferta financiara cu bonusari in functie de performanta, completata cu un pachet bogat de beneficii;
  • preturi speciale pentru produsele si serviciile companiei noastre etc.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying
Aplicand pentru aceasta pozitie esti de acord ca datele tale sa fie salvate in baza noastra de date pentru oportunitati viitoare.
Datele tale sunt in siguranta si vor fi folosite numai in scopuri de recrutare. Nu vom partaja informatiile tale cu nici un alt partener. In cazul in care doresti, ne poti cere oricand sa stergem aceste date. Mai multe detalii privind politica de procesare a datelor poti citi aici.