Depozit

Agent coletarie

Ilfov County, Pantelimon   |   Full time

Program: 8h/zi, ture

Principalele responsabilitati ale postului:

  • Atributii coletarie:
    - Scanarea produselor; verificarea si pregatirea produselor/coletelor pentru livrare, verificarea comenzilor;
    - Verificarea documentatiei necesare expeditiei;
    - Aprovizionarea cu consumabile in cadrul departamentului;
    - Participarea la inventare periodice;
    - Respectarea procedurilor de lucru;
    - Organizarea si intretinerea curenta a spatiului de lucru conform regulilor interne.

Cerinte:

  • studii medii;
  • persoana responsabila, punctuala, disciplinata, atenta la detalii, cu memorie vizuala;
  • usurinta si atentie in manipularea fizica si ordonarea produselor;
  • experienta de minim 6 luni pe un post similar – constituie avantaj;
  • fara antecedente penale.

Ce iti oferim:

  • mediu prietenos, competitiv; colectiv tanar si pasionat de domeniul in care activeaza;
  • oferta financiara atractiva, corelata cu performantele, beneficii diverse;
  • variate programe de formare - dezvoltare;
  • preturi speciale pentru produsele si serviciile companiei;
  • evolutie profesionala - in functie de rezultatele obtinute, poti accesa diferite trepte de evolutie in departament/in companie.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying
Scrisoare de intentie

Aplicand pentru aceasta pozitie esti de acord ca datele tale sa fie salvate in baza noastra de date pentru oportunitati viitoare.

Datele tale sunt in siguranta si vor fi folosite numai in scopuri de recrutare. Nu vom partaja informatiile tale cu nici un alt partener. In cazul in care doresti, ne poti cere oricand sa stergem aceste date. Mai multe detalii privind politica de procesare a datelor poti citi aici.